Polecane laptopy dla graczy!

Cześć!👊laugh
Jak zapewne wielu z was wie, od pewnego czasu udostępniam wam przykładowe konfiguracje zestawów komputerowych z których korzysta naprawdę duża ilość osób.
Bardzo mnie to cieszy bo dzięki temu grono posiadaczy wydajnych komputerów w dobrych cenach powiększa się z dnia na dzień.
Co jednak z tymi, którzy nie mogą pozwolić sobie na potężnego blaszaka i zmuszeni sa do kupna laptopa do grania?
No właśnie, tutaj znowu przychodzę z pomocą i będę podsyłał wam laptopy, na które ewidentnie warto zwrócić swoją uwagę i wydać na nie swoje ciężko zarobione pieniądze 🙂
Postaram się co miesiąc tworzyć takie zestawienie laptopów po to byście mogli szybko i łatwo podjąć swoją decyzję znając jedynie budżet jaki możecie przeznaczyć na swój sprzęt.
Mobilne maszynki do grania są bardzo różne i niestety bardzo łatwo można kupić bardzo drogi i bardzo słaby sprzęt do grania.
Często zdarzają się laptopy za ponad 5-6 tysięcy zł, które wydajnościowo ustępują w grach maszynom za niemal 2x mniejszą kwotę.
Moje zestawienie powstało właśnie po to by uchronić was przed wydaniem pieniędzy w błoto.
Za laptop do grania uważam maszynę która posiada minimum 8GB pamięci operacyjnej RAM i pozwala nam pograć komfortowo chociaż w niskich detalach w najprostsze tytuły.
Oczywiście jeśli ktoś szuka laptopa np. tylko do CS’a to może zainteresować się sprzętami z 4GB RAMu gdyż tyle wystarcza do swobodnej gry w ten tytuł a skupić się powinien na jak najmocniejszym procesorze w swoim budzecie.
Generalnie w zestawieniu nie powinienem uwzględniać laptopów z procesorami np. i5 7200U gdyż to niepełne i niskonapięciowe i5.
Nadają się jednak one doskonale do grania w mało wymagające gry np. LOL, SIMSY itp.
W grudniu pojawiły się na rynku laptopy z nową generacją niskonapięciowych CPU od intela tj. np i5 8250U czy i7 8550U. Są one ponad dwa razy wydajne od poprzedników i to one wskakują do laptopów do około 3000zł dla graczy wraz ze świezym układem Nvidii tj. MX150, który zastepuje 940MX lecz wydajnościowo lepszy jest nawet od układu 950M! Warto o tym pamiętać.
Moje zestawienie podzieliłem na 2 części. Pierwsza część to laptopy bez systemu. Jest to zestawienie skierowane dla tych którzy posiadają system i nie potrzebują by takowy znajdował się już na pokładzie.
Druga część to jak się domyślacie, laptopy z preinstalowanym systemem. Zestawienie skierowane dla tych którzy chcą kupic laptop i po rozpakowaniu natychmiast go używać dzięki zainstalowanemu systemowi 🙂
Laptopów do grania w różnych konfiguracjach jest naprawdę ogrom. W poniższym zestawieniu macie te które uważam za godne uwagi i przede wszystkim warte ceny.
Jak zauważycie zapewne bardzo dużo jest LENOVO i DREAM MACHINES a mało np. MSI i ASUSA. Cóż te dwie ostatnie firmy mają bardzo wysoką cenę co do wydajności względem innych marek, stąd ich mała obecność.
Wydajność w grach jest priorytetem dlatego zestawienie wygląda tak a nie inaczej 😉

UWAGA!
Jeśli nie wiecie na który laptop się zdecydować lub czego chcecie i jaki byłby dla was odpowiedni, zachęcam wtedy do kontaktu ze mną na moim fanpage: https://www.facebook.com/PLfanboy/
Na 100% bedę w stanie wam pomóc 🙂
Nie zapomnijcie zostawić lajka!
yes
Korzystajcie i udostępniajcie dalej! heart

 

LAPTOPY BEZ SYSTEMU

Laptopy bez systemu 

do ~2.500zł

do ~3.000zł

do ~3.500zł

do ~4.000zł

do ~4.500zł

do ~5.000zł

od 5.000zł do 7.000zł

od 7.000zł do ~11.000zł


LAPTOPY Z SYSTEMEM

Laptopy z systemem

do ~2.500zł

do ~3.000zł

od ~3.000zł do ~4.000zł

do 4.500zł

do 5.000zł

do 6.000zł

powyżej 6.000zł

Tyle ode mnie!

PIONA! 👊laugh

Gry na G2A!

2 Komentarze

Dodaj komentarz